Yasmin bestellen online deutschland, yasmin marken kaufen preise 3mg/30mcg

Was ist Yasmin?

Yasmin to tabletka antykoncepcyjna przypiswana bardzo często kobietom szukającym niezawodnej formy antykoncepcji. Należy do grupy doustnych środków antykoncepcyjnych powszechnie znanych jako pigułki, które są jedną z najskuteczniejszych form zapobiegania ciąży.
Pigułki Yasmin okazały się być prawie w 100% skuteczne w badaniach klinicznych; mniej niż 1 kobieta na 100 zaszła w ciążę podczas ich przyjmowania. Poza tym tabletki antykoncepcyjne Yasmin różnią się od innych tym, że nie powodują przybrania na wadze.
Weitere Informationen

Pigułki Yasmin są dwuskładnikowe i zawierają sztuczny estrogen i progestogen, co oznacza, że chronią one przed ciążą na 3 sposoby, w przeciwieństwie do mini pigułki, która ma tylko progestogen jako główny składnik. Te dwa główne składniki to etynyloestradiol (30 mikrogramów) i drospirenon (3 mg).

Możesz bezpiecznie kupić tabletki antykoncepcyjne Yasmin z unser Service. Przy każdym zamówieniu oferujemy darmową konsultację online z zarejestrowanym lekarzem, dzięki czemu odpowiedni środek antykoncepcyjny zostanie przepisany i szybko dostarczony.

Jakie korzyści płyną ze stosowania Yasmin?

Jedną z głównych korzyści ze stosowania doustnej antykoncepcji, takiej jak Yasmin, jest wygoda, ponieważ zapewnia ona natychmiastową ochronę, jeśli rozpoczęłaś przyjmowanie pierwszego dnia okresu. Wiele kobiet wybiera Yasmin ze względu na fakt, że nie powoduje ona zbędnego przybrania na wadze, które jest często efektem ubocznym stosowania niektórych doustnych środków antykoncepcyjnych. Pigułki Yasmin nie są stosowane w leczeniu chorób skóry, jednak ze względu na obecne w nich hormony, mogą one wpływać korzystnie na wygląd skóry i włosów.

W jaki sposób działa Yasmin?

Pigułki Yasmin zapobiegają ciąży działając na 3 sposoby, ponieważ zawierają one sztuczny estrogen i progestogen. Działanie tych hormonów polega głównie na zahamowaniu owulacji, tj. żeby jajeczko nie zostało uwolnione do zapłodnienia. Ponadto, hormony powstrzymują dostanie się nasienia do macicy poprzez zagęszczenie śluzu szyjkowego. Poza tym, nie dopuszczają one do pogrubienia wyściółki macicy, żeby jajeczko nie mogło się zagnieździć i rozwijać.

Kto może kupić ten lek?

Możesz zamówić pigułki Yasmin online, jeśli jesteś kobietą, masz 18 lat lub więcej oraz szukasz długoterminowej pigułki zapobiegającej ciąży o niskiej dawce hormonów .

Kto nie powinien stosować tego leku?

Nie należy stosować tej antykoncepcji, jeżeli jesteś w ciąży lub uważasz, że możesz być. Możesz też nie być w stanie przyjmować tych pigułek, jeśli cierpisz na jedną z następujących chorób: krzepnięcie krwi lub udar mózgu, problemy z krążeniem, problemy z zastawką serca, żółtaczka, bóle brzucha lub krwawienie z pochwy, rak piersi lub macicy, choroby nerek i wątroby, zaburzenia gruczołów nadnerczy, wysokie ciśnienie krwi lub regularne migreny. Podczas konsultacji online zawsze należy wspomnieć o przyjmowanych lekach lub wcześniej istniejących dolegliwościach.

W jaki sposób zażywać ten lek?

Najlepiej wziąć pierwszą pigułkę Yasmin pierwszego dnia okresu; zapewni Ci to natychmiastową antykoncepcję. Możesz także skorzystać z antykoncepcji do 5 dnia miesiączki, jednak wówczas trzeba podjąć dodatkowe środki zapobiegawcze przez 7 dni zanim pigułki zapewnią Ci ochronę przed ciążą. Możesz przyjmować Yasmin z jedzeniem lub bez, ale, żeby wapść w wygodną rutynę i nie przyjmować pigułek później niż potrzeba, najlepiej zażywać je o tej samej porze każdego dnia. Pigułki Yasmin przyjmuje się przez 21 dni cyklu, po których następuje 7 dniowa przerwa w przyjmowaniu tabletek, podczas której wciąż jesteś chroniona przed zajściem w ciążę.

Jakie efekty uboczne wywołuje ten lek?

Używanie leków na receptę może powodować działania niepożądane dla tych, którzy nie tolerują składników w nich zawartych. Jeżeli używasz pigułek Yasmin po raz pierwszy, mogą wystąpić łagodne objawy nieporządane, ponieważ Twój organizm nie jest przyzwyczajony do składników aktywnych w tym leku. Objawy te jednak zwykle znikają w ciągu kilku dni i nie występują u wszystkich. Najczęstsze działania uboczne to bóle głowy, zmiany menstruacyjne, ból piersi, ból brzucha i nudności.

W jaki sposób mogę kupić Levonelle online?

Możesz bezpiecznie kupić pigułki Yasmin z unser Service. Po wybraniu leczenia, wszystko co musisz zrobić to wypełnić konsultację online, żeby nasz lekarz mógł ocenić, czy lek jest dla Ciebie bezpieczny. Jeśli zostanie zatwierdzony, lekarz wystawi receptę, a z Twojego konta zostanie pobrana opłata. Następnie recepta zostanie wysłana do apteki, która natychmiast i za darmo wyśle Twoje zamówienie kurierem.

Leave a Reply

*